Birimlerimiz

Genel Sekreter

Mesut Bakar – Ziraat Yük. Mühendisi

mesut@kumlucatso.org.tr

Dahili: 122

Ticaret Sicili Müdürlüğü

Aytekin Cumhur Çakmak – Ticaret Sicil Müdürü

cumhur@kumlucatso.org.tr Dahili: 114

Barış Değirmencioğlu – Ticaret Sicil Müdür Yardımcısı

baris@kumlucatso.org.tr Dahili: 113

Oda Sicil Müdürlüğü

Recep Kösek – Oda Sicil Müdürü

recep@kumlucatso.org.tr Dahili: 115

Ramazan Uçak – Oda Sicil Memuru

baris@kumlucatso.org.tr Dahili: 116

Muhasebe Müdürlüğü

Mustafa Öztürk – Muhasebe Müdürü

mustafa@kumlucatso.org.tr Dahili: 118

Hatice Kösek – Muhasebe Memuru

hatice@kumlucatso.org.tr Dahili: 119

Ticaret Sanayi Servisi

Şerife Tuncel – Ticaret Sanayi Memuru

serife@kumlucatso.org.tr Dahili: 117

Arge Birimi

Ebru Yılmaz – Arge Memuru

ebru.yilmaz@kumlucatso.org.tr Dahili: 127

Hukuk Müşavirliği

Ali Kutay Güleç – Avukat

0533 206 41 29

Basın Birimi & Bilgi Teknolojileri Birimi

İlyas Değirmenci – Bilgisayar Teknikeri

ilyas@kumlucatso.org.tr Dahili: 129

Üye İlişkileri ve Oda Muamelat Birimi

Ebru Soytürk – Oda Muamelat Memuru

ebru.soyturk@kumlucatso.org.tr Dahili: 111

Mehmet Özdemir – Oda Muamelat Memuru

mehmet@kumlucatso.org.tr Dahili: 112


Finike Temsilciliği

0242 855 62 74 – finike@kumlucatso.org.tr

Ticaret Sicili Müdürlüğü

Gamze Germen- Ticaret Sicil Müdür Yardımcısı

gamze@kumlucatso.org.tr

Oda Sicil Müdürlüğü

Bilal Öner – Oda Sicil Memuru

bilal@kumlucatso.org.tr


Demre Temsilciliği

0242 871 62 44 – demre@kumlucatso.org.tr

Ticaret Sicili ve Oda Sicil Müdürlüğü

Melek Borazanoğlu – Ticaret Sicil & Oda Sicil Memuru

melek@kumlucatso.org.tr


Kaş Temsilciliği

0242 836 4242 – kas@kumlucatso.org.tr

Ticaret Sicili Müdürlüğü

Ayşegül İzat Özaydın – Ticaret Sicil Müdür Yardımcısı

aysegul@kumlucatso.org.tr

Funta Atılgan – Oda Sicil Memuru

funda@kumlucatso.org.tr