ADAYLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ Öne Çıkarılmış

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası(KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, kesinleşen milletvekilliği aday listeleri ile ilgili açıklama yaptı.

24 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde partilerin Batı Antalya’yı temsil edecek adaylara listelerinde yer vermelerinden memnun olduklarını belirten Başkan Günay, açıklamasında şöyle dedi;

Odamız ve hizmet bölgemiz içerisinde olan Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte yaklaşan genel seçimlerde Batı Antalya’yı mecliste aktif olarak temsil edecek adaylar istemiştik. KUTSO olarak yürüttüğümüz bu çabalar sonucunda siyasi partilerimizin seçilebilir sırada Batı Antalya’dan adaylara yer vermesi bizleri memnun etmiştir.

Ak Parti’den aday gösterilen Atay Uslu’ya, CHP’den aday gösterilen Aydın Özer, Nusret Bayar ve Kemal Bilal ÖNER’e, İyi Parti’den aday gösterilen Hasan Subaşı’ya başarılar diliyor, bölgemiz için çok değerli çalışmalar yapacaklarına inanıyoruz. Ayrıca adaylığına kesin gözüyle baktığımız Kumluca Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya’nın milletvekili adaylığında sıralamada yer almaması bizleri üzmüştür. Yerel yönetim ve siyaset alanındaki engin tecrübesiyle Kumluca'mıza ve bölgemize faydalı olmaya devam edeceğine inanıyoruz.

KUTSO, “Batı Antalya'nın Birleştirici Gücü” olarak bölgemizde yapılacak her türlü çalışmanın takipçisi ve destekçisi olmaya devam edecektir.