Antalya’da Dev Buluşma.

Antalya’da Dev Buluşma.

Antalya İş Dünyası – Bankalar Buluşması 2022 toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.

ATSO Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Türkiye Bankalar Birliği Genel Müdürü ile kamu ve özel bankaların Genel Müdürleri ile üst düzey yöneticileri ve Antalya oda ve borsaları ve iş dünyası bir araya geldi.

Antalya ve ilçelerinde bulunan iş dünyası temsilcilerinin bankalar ile olan sıkıntıları, çözüm önerilerinin ele alındığı toplantıya Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Meclis Başkanı Fahri Özen ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Nihat Karayel ve Fatih Coşkun katılarak sektörel ve bölgesel sorunları KGF kredisi ile ilgili bazı sorunları hem yazılı hem sözlü olarak Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve aynı zamanda Ziraat Bankası Genel müdürü olan Sayın Alpaslan Çakar ve ekibine ileterek çözüm önerilerini detaylı olarak anlattılar.

Ekonomide yaşanan sıkıntıların arttığı bir dönemde böyle bir toplantıyı çok önemli bulduklarını belirten KUTSO Meclis Başkanı Fahri Özen şöyle dedi;

“Ham madde, enerji ve üretim maliyetlerindeki diğer artışların ülkemizin ekonomisini ciddi bir şekilde sarstığı bu dönemde iş insanlarımızın bankalarla olan sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleme adına yapılan bu toplantı çok önem arz ediyor. Çok verimli bir toplantı oldu. Türkiye Bankalar Birliği’ne ve organizasyonu yapan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ederiz.” KUTSO Heyeti daha sonra toplantıya ev sahipli yapan ATSO Başkanı Davut Çetin ile de görüşerek toplantı organizasyonu için kendilerine teşekkür etti.