Kaş Kaymakamlığı ve KUTSO’dan önemli proje.

Kaş Kaymakamlığı ve KUTSO’dan önemli proje.

Kaş Kaymakamlığı ve Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası(KUTSO) tarafından Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı(BAKA) desteği ile gerçekleştirilecek proje ile turizm sektöründe hizmet veren işletmeler internet ortamında aynı çatı altında toplanacaklar.

Kaymakam Bilgehan Bayar’ın makamında bir araya gelen KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayram Karagül, Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Sarıcaoğlu, Genel Sekreter Mesut Bakar ve KUTSO Proje Ekibi proje ile ilgili yapılacak çalışmaları değerlendirdiler.

Projenin örnek proje olduğunu ve turizm sektörünün önemli bir açığını kapatmayı amaçladığını belirten Kaymakam Bilgehan Bayar, “Kaş ve civarında hizmet veren turistik tesislerin internet ortamında yeteri kadar yer almalarını sağlayacak bu proje ile ücret ve komisyonları ortadan kaldıracak” dedi.

KUTSO Başkan yardımcısı Bayram Karagül yaptığı açıklamada, Kaş ilçesinde hizmet veren üyelerimiz başta olmak üzere zamanla tüm Batı Antalya’yı kapsayacak olan “Batı Antalya Turizm Platformu E-Ticaret Destek Projesi” ile işletmelerimize ücretsiz web sitesi ve online rezervasyon imkanı sağlayan bir turizm portalı kazandırmayı amaçlıyoruz. 2 yıl sürecek projemiz BAKA tarafından desteklenmektedir dedi.

About Author