Letonya Heyet Ziyareti

Letonya Heyet Ziyareti

ATSO ve KUTSO işbirliği ile üyelerimize yeni pazarları tanıtmak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerini ve ekonomik canlanmayı sağlamak amacıyla, Odamız üyesi firmalara yönelik KOSGEB  Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında 24-27 Haziran 2019 tarihlerinde Letonya’nın Riga kentinde “İş Forumu ve İkili İş Görüşmeleri” organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir:

1. Seyahat 24-27 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Seyahat bedeline uçak bileti, 4 yıldızlı otelde konaklama, yerel rehberlik, tercüman ve yerel transferler dahildir. Umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Seyahat bedeli; bir kişilik odada konaklama olması durumunda yaklaşık 1025 Avro, iki kişilik odada konaklama olması durumunda kişi başı yaklaşık 850 Avro’dur. Katılım bedeli, nihai katılım listesinin oluşturulmasını takiben uçak ve otel rezervasyonlarının kesinleştirilmesiyle belirleneceği için bu bedelde +/- % 10 değişiklik olabilir.

2. KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği’nden faydalanmak isteyen katılımcı sayısı 10 firmayı bulduğunda Odamız koordinasyonunda desteğe başvurulacaktır. Talep eden üyelerimizin aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 10 Mayıs 2019 Cuma saat 14:00’e kadar ATSO AB ve Dış ilişkiler Müdürlüğü’ne aslını ulaştırmaları yada
global@atso.org.tr e-posta adresine göndererek ATSO’nun 314 37 41 / 314 37 44 / 314 38 21 nolu telefonlardan irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Konuyla ilgili bilgilerinizi rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.